Methinks, I see... Where?

 - In my mind's eyes.

William Shakespeare


Kim jesteśmy - Dlaczego My? I w ogóle o co chodzi?Dziękuejmy, że jesteście w tej zakładce, naprawdę bardzo rzadko klienci wchodza do tej sekcji, wolą oglądać podkręcone w LR i PS fotografie, które pokazują efekt naszej pracy, ale niewiele mówią o nas samych, sprowadzając fotografa do poziomu przycisku. 

Kiedyś fotograf był kimś więcej, był czarodziejem, był fotografem elfów, był wreszcie tym, który rzekomo "kradł" duszę. Tak chcielibyśmy być postrzegani, nie jako "osoby" ustawiające przesłone, czas, oświetlenie, obiekt...bo  musicie wiedzieć, że skoro my stajemy się tylko naciskającymi spust - to Wy stajecie się w tym układzie obiektami. Niefajnie prawda?


Dlatego najlepszą odpwiedzią na pytanie kim jesteśmy będą słowa Shakespeare'a, które cytujemy we wstępie. Chicielibyśmy, żebyście zlecając nam jakieś zadanie nie traktowali Nas sprzętowo, ale personalnie. Jesteśmy kochającym się małżeństwem i nie chcielibyśmy, żeby poróżniła nas praca. Jesteśmy Magdaleną i Michałem. Razem tworzymy organizm, który czuje, myśli i...robi zdjęcia. Przychodząc do nas nie oczekujcie, że wyjdziecie zawiedzeni, sesje będziemy robić do skutku, dopóki nie powiecie, że jesteście zadowoleni z "tego" uśmiechu, tego spojrzenia, tej łezki...wiemy jak wydobyć z Was iskrę, która sprawi, że będziecie nieustannie wracać do tego ujęcia!


To jednak nie wszystko! Oczywiście wykonujemy także sesje produktom, fotografia produktowa i makrofotografia